Hakkımızda

20 YILLIK TECRÜBE KALİTEYE DÖNÜŞTÜ

Marmara Lavaş, 20 yıllık tecrübenin nefis lavaşa dönüşmüş halidir. Firmamız özellikle hijyen ve kalite prensibinden ödün vermez. Bundan dolayıdır ki değerli müşterilerinin sürekli tercihi olmuştur. Komagene gibi sektörün devleri de dahil birçok firma bizimle çalışmakta, kalite ve zamanında servis anlayışını açık olarak görmektedir.

Gazi Mahallesinden bütün Türkiye’ye zamanında servis verebilen firmamız sadece büyük firmalara değil, irili ufaklı onlarca firma ile çalışmaktadır. Dönercilerin, tantunicilerin, kebapçıların, çiğ köftecilerin ve daha bir çok sektörün tercih ettiği bir marka olduk. Firmamız müşterilerini büyük küçük diye ayırmadan ister 1 adet ister 10.000 bin adet hepsine aynı özen ve sadakatı göstermektedir.

HIZLI DAĞITIM AĞI, TAPTAZE ÜRÜNLER

Müşterilerimiz bilir ki her sabah kapılarına gelen Marmara Lavaş dağıtım aracı her zamanki gibi taptaze ürünleri büyük bir hızla getirmiştir. Gıda imalatının hızlı ve taze tüketilmesi gereken ürünü olan lavaş sektöründe hızlı teslimat kuşkusuz büyük önem taşır. Bunun en önemli sebebi ürünün müşteri tarafından taze taze tüketilmesi gerekliliğidir. Biz de Marmara Lavaş olarak lavaşlarımızı bir an önce yerine teslimi için elimizden gelen özeni gösteriyoruz. Firmamız her zaman aynı çizgide kalmaya söz veriyor.

NEDEN MARMARA LAVAŞI TERCİH ETMELİSİNİZ?

Piyasada birçok lavaş firması varken Marmara Lavaş’ı seçmek için hangi nedeniniz olabilir? Bu soru akıllara gelebilir. Öncelikli olarak kullandığımız hammaddeyi en iyisinden seçiyoruz. Onları en iyi koşullarda muhafaza ediyoruz. Ve pişirirken kuralına uygun şekilde tertemiz bir ortamda çalışıyoruz. Hızlıca paketleyip, hızlıca satış noktasına ulaştırıyoruz. Daha ne olsun!